Solo rouleurs

Alasdair Macniven | M | SCO: Scottish
Andreas Westphal | M | DEU
Andrew Delamain | M | GBR
Andrew Payne | M | GBR
Andrew Van Der Vliet | M | AUS
Anna Petters | F | SWE
Bent Skjølstrup | M | DNK
Billy Evans | M | IRL
Billy Waters | M | IRL
Cara Dixon | F | GBR
Chris Case | M | USA
Christian Biehl | M | DEU
Christopher Chick | M | GBR
Ciaran O'hara | M | IRL
Colin Fury | M | GBR
Craig Morrison | M | AUS
Daniel Harty | M | IRL
Daniel Hesse | M | DEU
Daryl Mcintyre | M | AUS
David Fortis | M | GBR
David Greene | M | IRL
Donald Munro | M | SCO: Scottish
Edward Dillon | M | IRL
Erin Pederick | F | AUS
Frances Bromley | F | GBR
Glen Macdonald | M | GBR
Harry Fisher | M | GBR
Henry Compson | M | GBR
Hsuan-chiu Lu | M | TWN
Ian Byrne | M | IRL
Jacob Dobson | M | GBR
James Coveney | M | GBR
James Milne | M | GBR
Jamie Davidson | M | GBR
Jasmijn Muller | F | NLD
Julian Young | M | GBR
Kamil Hnyk | M | CZE
Karen Hagan | F | AUS
Karyn Heath | F | GBR
Keith Buchanan | M | IRL
Laurent Vuichard | M | CHE
Lesley Kirkwood | F | SCO: Scottish
Liam Landers | M | IRL
Lulu Drinkwater | F | GBR
Malc Dickson | M | GBR
Marc Demierre | M | CHE
Marianne Thissen-smits | F | NLD
Maryjane Watson | F | IMN
Matthew Brokenshire | M | GBR
Michael Moran | M | GBR
Michael Pitman | M | GBR
Mike Nichols | M | USA
Nadine Ansorg | F | DEU
Neill Grant | M | AUS
Nicholas Barnard | M | GBR
Nick Tatt | M | GBR
Nigel Neath | M | GBR
Niklaus Binks | M | CHE
Norbert Fiedler | M | AUT
Paddy Dunne | M | IRL
Paul Gannon | M | GBR
Paul Mabley | M | GBR
Peter Magill | M | DNK
Peter Naylor | M | GBR
Philip Chandler | M | GBR
Rob Milnes | M | GBR
Robert Mcwhorter | M | USA
Ryan Plunkett | M | USA
Simon Vale | M | GBR
Terry Watkins | M | GBR
Thomas Summ | M | CHE
Tim Douglass | M | AUS
Tom Olver | M | GBR
Vinny Doyle | M | IRL
Wayne Kurtz | M | USA
Will Summons | M | AUS
Zubin Tucker | M | GBR

Rouleur pairs

David Hill | M | IRL
Ger Prendergast | M | IRL

Duncan Thomson | M | GBR
Becky Gu | F | CHN

Heike Sturm | F | DEU
Norbert Münch | M | DEU